Direktori

Prof. Madya Dr. Fairol Halim

Prof. Madya Dr. Fairol Halim

Pengarah
fairol@uum.edu.my
04 928 4601
Hasnizam Hasan

Hasnizam Hasan

Timbalan Pengarah
hasnizam@uum.edu.my
04 928 4602
Nor Asmaa Arina Zakaria

Nor Asmaa Arina Zakaria

Pembantu Setiausaha
ina_ariena@uum.edu.my
04 928 4601
Dr. Romlah Ramli

Dr. Romlah Ramli

Ketua
Program Sarjana
romlah@uum.edu.my
04 928 4606
Nur Azira Ali

Nur Azira Ali

Pegawai Kanan
Unit Pentadbiran & Kewangan
nur.azira@uum.edu.my
04 928 4618
Dr. Shuhymee Ahmad

Dr. Shuhymee Ahmad

Ketua
Unit Kemasukan & Rekod
shuhymee@uum.edu.my
04 928 4612
Zalinah Ahmad

Zalinah Ahmad

Ketua
Unit Kuliah & Modul
zalinah@uum.edu.my
04 928 4609
Shahrol Aman Ahmad

Shahrol Aman Ahmad

Ketua
Unit Pengijazahan/Peperiksaan
Ko-k/Praktikum
shahrol@uum.edu.my
04 928 4607
Dr. Rosli Mohd Saad

Dr. Rosli Mohd Saad

Ketua
Unit Kerjasama/Diploma/Kualiti
ms.rosli@uum.edu.my 04 928 4608
Ali Badron Mokhtar

Ali Badron Mokhtar

Ketua
Unit Promosi
alib@uum.edu.my
04 928 4601
Mohd Idzwan Yacob

Mohd Idzwan Yacob

Ketua
Program BCIM Hons
idzwan@uum.edu.my
04 928 4601
Zaizatul Akmar Pa

Zaizatul Akmar Pa

Pegawai Pentadbiran
Unit Pemasaran
zaizatul@uum.edu.my
04 928 4619
Nurlaila Sabbikin

Nurlaila Sabbikin

Pegawai Pentadbiran
Unit Kemasukan & Rekod
nurlaila@uum.edu.my
04 928 4616
Husnul Khatimah Azmi

Husnul Khatimah Azmi

Pegawai Pentadbiran
Unit Kuliah & Modul
husnul@uum.edu.my
04 928 4615
Suhaila Osman Kamil

Suhaila Osman Kamil

Pegawai Pentadbiran
Peperiksaan
Penggunaan Sistem Pelajar
ila@uum.edu.my
04 928 4617
Muhammad Sufian Mohd Noor

Muhammad Sufian Mohd Noor

Pegawai Teknologi Maklumat
md.sufian@uum.edu.my
04 928 4603
Anis Shahira Ahmad Shukri

Anis Shahira Ahmad Shukri

Pegawai Pentadbiran
Unit Pemasaran
04 9284614
Fatimah Sam Rejab

Fatimah Sam Rejab

Pembantu Kewangan
Unit Kewangan/Tuntutan Pensyarah
fatimahsam@uum.edu.my
04 928 4614
Nur Qamariah Yusop

Nur Qamariah Yusop

Pembantu Kewangan
Unit Kewangan/Caj Yuran Pelajar
qamariah@uum.edu.my
04 928 4626
Siti Noreen Annuar Lim

Siti Noreen Annuar Lim

Pegawai Pentadbiran
Unit APEL / Kerjasama / Program Eksekutif
sitinoreen@uum.edu.my
04 928 4619
Nur Syuhada Nasrudin

Nur Syuhada Nasrudin

Pembantu Tadbir
Borang Kemasukan
nursyuhada@uum.edu.my
04 928 4624
Nur Shyahirah Jamalodin

Nur Shyahirah Jamalodin

Pembantu Tadbir
KWSP / PTPTN / Pemindahan Kredit
nurshyahirah@uum.edu.my
04 928 4628
Nur Sharida Hamidi

Nur Sharida Hamidi

Pembantu Tadbir
Ujian Penangguhan / Tukar Pusat / Berhenti / Gugur-Tambah Subjek
nursharida@uum.edu.my
04 928 4624
Nurul Fahimah Romli

Nurul Fahimah Romli

Pembantu Tadbir
Unit Kemasukan / Kad Matrik / Tuntutan Imbuhan Pencadang Pelajar
nfahimah@uum.edu.my
04 928 4628
Aunie Syamimie Chin

Aunie Syamimie Chin

Pembantu Tadbir
Unit Modul Lantikan Tenaga Pengajar / Perancangan Akademik
aunie@uum.edu.my
04 928 4628
Siti Maizura Salim

Siti Maizura Salim

Pembantu Tadbir
Unit Belian Modul
sitimaizura@uum.edu.my
04 928 4628
Mohd Suzairy Rosli

Mohd Suzairy Rosli

Pembantu Tadbir
Unit Pengijazahan / Ko-k / Praktikum
Memangku Bahagian Peperiksaan Gantian
mohdsuzairy@uum.edu.my
04 928 4630
Nurul Syahirah Takiyuddin

Nurul Syahirah Takiyuddin

Pembantu Tadbir
Unit Peperiksaan
Peperiksaan Midsem & Gantian
nurul_syerah@uum.edu.my
04 928 4621
Nur Amani A. Rahim

Nur Amani A. Rahim

Pembantu Tadbir
Unit Peperiksaan
Keputusan Peperiksaan
nuramani@uum.edu.my
04 928 430
Mohd Eswandi Abd Halim

Mohd Eswandi Abd Halim

Pembantu Tadbir
Unit Peperiksaan
Kecurangan Akademik / Sijil Dekan
eswandi@uum.edu.my
04 928 4634
Mohd Shahir Mohd Zahari

Mohd Shahir Mohd Zahari

Pembantu Tadbir
Unit Program Kerjasama
mshahir@uum.edu.my
04 928 4625
Mohd Shah Rizal Md. Akhir

Mohd Shah Rizal Md. Akhir

Pembantu Tadbir
Unit Program Kerjasama
mdshahrizal@uum.edu.my
04 928 4625
Mohamad Azrizal Mohd Aziz

Mohamad Azrizal Mohd Aziz

Pembantu Am Pejabat
pace@uum.edu.my
04 928 4641
Nor Amirah Yaakub

Nor Amirah Yaakub

Pegawai Khidmat Pelanggan
nor.amirah@uum.edu.my
04 928 4641
Muhamad Farhan Abd Karim

Muhamad Farhan Abd Karim

Pegawai Pentadbiran
mdfarhan@uum.edu.my
04 928 4634
Nurul Izzaty Abu Bakar

Nurul Izzaty Abu Bakar

Pembantu Tadbir
izzaty@uum.edu.my
04 928 4617

 

Find the last offers by SkyBet at www.bettingy.com BettingY.com Bonuses