Direktori

Prof. Madya Dr. Halim Mad Lazim

Prof. Madya Dr. Halim Mad Lazim

Pengarah
mlhalim@uum.edu.my
04 928 4601
Prof. Madya Dr. Mohamad Ainuddin Iskandar Lee Abdullah

Prof. Madya Dr. Mohamad Ainuddin Iskandar Lee Abdullah

Timbalan Pengarah
ainuddin@uum.edu.my
04 928 4602
Nor Asmaa Arina Zakaria

Nor Asmaa Arina Zakaria

Pembantu Setiausaha
ina_ariena@uum.edu.my
04 928 4601
Dr. Romlah Ramli

Dr. Romlah Ramli

Ketua
Program Sarjana
romlah@uum.edu.my
04 928 4606
Prof. Madya Dr. Shuhymee Ahmad

Prof. Madya Dr. Shuhymee Ahmad

Ketua
Unit Kemasukan & Rekod
shuhymee@uum.edu.my
04 928 4612
Shahrol Aman Ahmad

Shahrol Aman Ahmad

Ketua
Unit Pengijazahan/Peperiksaan
Ko-k/Praktikum
shahrol@uum.edu.my
04 928 4607
Dr. Rosli Mohd Saad

Dr. Rosli Mohd Saad

Ketua
Unit Kerjasama/Diploma/Kualiti
ms.rosli@uum.edu.my 04 928 4608
Ali Badron Mokhtar

Ali Badron Mokhtar

Ketua
Unit Pemasaran
alib@uum.edu.my
04 928 4601
Nur Azira Ali

Nur Azira Ali

Pegawai Kanan
Unit Pentadbiran & Kewangan
nur.azira@uum.edu.my
04 928 4618
Nurlaila Sabbikin

Nurlaila Sabbikin

Pegawai Pentadbiran
Unit Kemasukan & Rekod
nurlaila@uum.edu.my
04 928 4616
Husnul Khatimah Azmi

Husnul Khatimah Azmi

Pegawai Pentadbiran
Unit Kuliah & Modul
husnul@uum.edu.my
04 928 4615
Suhaila Osman Kamil

Suhaila Osman Kamil

Pegawai Pentadbiran
Peperiksaan
Penggunaan Sistem Pelajar
ila@uum.edu.my
04 928 4619
Siti Noreen Annuar Lim

Siti Noreen Annuar Lim

Pegawai Pentadbiran
Unit APEL / Kerjasama / Program Eksekutif
sitinoreen@uum.edu.my
04 928 4619
Muhamad Farhan Abd Karim

Muhamad Farhan Abd Karim

Pegawai Pentadbiran
Unit Sarjana
mdfarhan@uum.edu.my
04 928 4603
Mohd Asly Asraf Ahmad

Mohd Asly Asraf Ahmad

Pembantu Tadbir Pentadbiran
Unit Pemasaran
maaskaf@uum.edu.my
04 9284614
Nurul Fahimah Romli

Nurul Fahimah Romli

Pembantu Tadbir
Unit Pemasaran
nfahimah@uum.edu.my
04 928 4628
Fatimah Sam Rejab

Fatimah Sam Rejab

Pembantu Kewangan
Unit Kewangan/Tuntutan Pensyarah
fatimahsam@uum.edu.my
04 928 4614
Nur Qamariah Yusop

Nur Qamariah Yusop

Pembantu Kewangan
Unit Kewangan/Caj Yuran Pelajar
qamariah@uum.edu.my
04 928 4626
Nurul Izzaty Abu Bakar

Nurul Izzaty Abu Bakar

Pembantu Tadbir
izzaty@uum.edu.my
04 928 4617
Putera Mohamad Farid Zulkifly

Putera Mohamad Farid Zulkifly

Pembantu Tadbir

Putera.mdfarid@uum.edu.my
04 928 4628
Nur Shyahirah Jamalodin

Nur Shyahirah Jamalodin

Pembantu Tadbir
KWSP / PTPTN / Pemindahan Kredit
nurshyahirah@uum.edu.my
04 928 4628
Nur Syuhada Nasrudin

Nur Syuhada Nasrudin

Pembantu Tadbir
Borang Kemasukan
nursyuhada@uum.edu.my
04 928 4624
Mohamad Asri Saleh

Mohamad Asri Saleh

Pembantu Tadbir
Unit Belian Modul
mohamadasri@uum.edu.my
04 928 4628
Aunie Syamimie Chin

Aunie Syamimie Chin

Pembantu Tadbir
Unit Modul Lantikan Tenaga Pengajar / Perancangan Akademik
aunie@uum.edu.my
04 928 4628
Nur Amani A. Rahim

Nur Amani A. Rahim

Pembantu Tadbir
Unit Kuliah
nuramani@uum.edu.my
04 928 4630
Muhammad Nur Ikhwan Yahya

Muhammad Nur Ikhwan Yahya

Pembantu Tadbir
Unit Pengijazahan / Ko-k / Praktikum / Pengecualian Praktikum
Peperiksaan Midsem & Gantian
nurikhwan@uum.edu.my
04 928 4630
Mohd Eswandi Abd Halim

Mohd Eswandi Abd Halim

Pembantu Tadbir
Unit Peperiksaan
Kecurangan Akademik / Sijil Dekan
eswandi@uum.edu.my
04 928 4634
Nurul Syahirah Takiuddin

Nurul Syahirah Takiuddin

Pembantu Tadbir
Unit Peperiksaan
Keputusan Peperiksaan
nurul_syerah@uum.edu.my
04 928 4621
Mohd Shah Rizal Md. Akhir

Mohd Shah Rizal Md. Akhir

Pembantu Tadbir
Unit Program Kerjasama
mdshahrizal@uum.edu.my
04 928 4625
Mohd Shahir Mohd Zahari

Mohd Shahir Mohd Zahari

Pembantu Tadbir
Unit Program Kerjasama
mshahir@uum.edu.my
04 928 4625
Nur Sharida Hamidi

Nur Sharida Hamidi

Pembantu Tadbir
Unit Sarjana
nursharida@uum.edu.my
04 928 4624
Nor Amirah Yaakub

Nor Amirah Yaakub

Pegawai Khidmat Pelanggan
nor.amirah@uum.edu.my
04 928 4641
Mohamad Azrizal Mohd Aziz

Mohamad Azrizal Mohd Aziz

Pembantu Am Pejabat
pace@uum.edu.my
04 928 4641
Muhammad Sufian Mohd Noor

Muhammad Sufian Mohd Noor

Pegawai Teknologi Maklumat
md.sufian@uum.edu.my
04 928 4603

 

Find the last offers by SkyBet at www.bettingy.com BettingY.com Bonuses