Direktori

Prof. Madya Dr. Halim Mad Lazim

Prof. Madya Dr. Halim Mad Lazim

Pengarah
mlhalim@uum.edu.my
04 928 4644
Prof. Madya Dr. Mohamad Ainuddin Iskandar Lee Abdullah

Prof. Madya Dr. Mohamad Ainuddin Iskandar Lee Abdullah

Timbalan Pengarah
ainuddin@uum.edu.my
04 928 4602
Nor Asmaa Arina Zakaria

Nor Asmaa Arina Zakaria

Pembantu Setiausaha
ina_ariena@uum.edu.my
04 928 4601
Dr. Mohd. Herry bin Mohd. Nasir

Dr. Mohd. Herry bin Mohd. Nasir

Pengurus
Unit Kewangan dan Pentadbiran
herry@uum.edu.my
Prof. Madya Dr. Noraini Binti Othman

Prof. Madya Dr. Noraini Binti Othman

Pengurus
Unit Akademik
n.aini@uum.edu.my
Dr. Khairol Anuar Bin Ishak

Dr. Khairol Anuar Bin Ishak

Pengurus
Unit Strategi Korporat dan Pembangunan Perniagaan
khairol@uum.edu.my
Dr. Mawarny Binti Md. Rejab

Dr. Mawarny Binti Md. Rejab

Pengurus
Unit Sarjana, Ko-K, MQA, COPPA dan AACSB
mawarny@uum.edu.my
Dr. Amirul Faiz bin Osman

Dr. Amirul Faiz bin Osman

Pengurus
Unit Kerjasama dan APEL
amirulfaiz@uum.edu.my
Roslan Ramli

Roslan Ramli

Pengurus
e-Learning
roslan.r@uum.edu.my
Nur Azira Ali

Nur Azira Ali

Penolong Pengurus
Unit Pentadbiran dan Kewangan
nur.azira@uum.edu.my
04 928 4618
Nur Zulaikha Ezween Mohd Fesall

Nur Zulaikha Ezween Mohd Fesall

Eksekutif Kanan
Unit Strategi Korporat dan Pembangunan Perniagaan
zulaikha_ezween@uum.edu.my
04 928 4614
Nurlaila Sabbikin

Nurlaila Sabbikin

Pegawai Pentadbiran
Unit Kemasukan & Rekod
nurlaila@uum.edu.my
04 928 4616
Husnul Khatimah Azmi

Husnul Khatimah Azmi

Pegawai Pentadbiran
Unit Kuliah & Modul
husnul@uum.edu.my
04 928 4615
Suhaila Osman Kamil

Suhaila Osman Kamil

Pegawai Pentadbiran
Unit Peperiksaan
ila@uum.edu.my
04 928 4619
Muhamad Farhan Abd Karim

Muhamad Farhan Abd Karim

Pegawai Pentadbiran
Unit Sarjana
mdfarhan@uum.edu.my
04 928 4603
Muhammad Sufian Mohd Noor

Muhammad Sufian Mohd Noor

Pegawai Pentadbiran
Teknologi Maklumat
md.sufian@uum.edu.my
04 928 4603
Mohd Asly Asraf Ahmad

Mohd Asly Asraf Ahmad

Pegawai Pentadbiran
Unit Strategi Korporat dan Pembangunan Perniagaan
maaskaf@uum.edu.my
04 9284614
Mohd Hairul Uzzfar Hairudin

Mohd Hairul Uzzfar Hairudin

Pegawai Pentadbiran
Unit MQA / COPPA / AACSB
hairul@uum.edu.my
04 928 4603
Wan Abdul Mukhrij Abdul Majid

Wan Abdul Mukhrij Abdul Majid

Pegawai Pentadbiran
Unit Pengurusan Kredit
abdulmukhrij@uum.edu.my
04 928 4644
Nurul Fahimah Romli

Nurul Fahimah Romli

Pembantu Tadbir
Unit Strategi Korporat dan Pembangunan Perniagaan
nfahimah@uum.edu.my
04 928 4614
Nur Qamariah Yusop

Nur Qamariah Yusop

Pembantu Tadbir
Unit Kewangan
qamariah@uum.edu.my
04 928 4626
Nurul Izzaty Abu Bakar

Nurul Izzaty Abu Bakar

Pembantu Tadbir
Unit Kewangan
izzaty@uum.edu.my
04 928 4614
Nurul Madiha Mat Zaki

Nurul Madiha Mat Zaki

Pembantu Tadbir
Unit Kewangan
nurulmadiha@uum.edu.my
04 928 4614
Putera Mohamad Farid Zulkifly

Putera Mohamad Farid Zulkifly

Pembantu Tadbir
Unit Kemasukan
Putera.mdfarid@uum.edu.my
04 928 4624
Nur Syuhada Nasrudin

Nur Syuhada Nasrudin

Pembantu Tadbir
Unit Kemasukan
nursyuhada@uum.edu.my
04 928 4624
Nur Syafiqah Huda

Nur Syafiqah Huda

Pembantu Tadbir
Unit Kemasukan
nshuda@uum.edu.my
04 928 4628
Nurul Syahirah Takiuddin

Nurul Syahirah Takiuddin

Pembantu Tadbir
Unit Peperiksaan
nurul_syerah@uum.edu.my
04 928 4630
Nur Amani A. Rahim

Nur Amani A. Rahim

Pembantu Tadbir
Unit Peperiksaan
nuramani@uum.edu.my
04 928 4625
Mohamad Asri Saleh

Mohamad Asri Saleh

Pembantu Tadbir
Unit Peperiksaan
mohamadasri@uum.edu.my
04 928 4625
Nur Shyahirah Jamalodin

Nur Shyahirah Jamalodin

Pembantu Tadbir
Unit Peperiksaan
nurshyahirah@uum.edu.my
04 928 4630
Aunie Syamimie Chin

Aunie Syamimie Chin

Pembantu Tadbir
Unit Kuliah
aunie@uum.edu.my
04 928 4628
Nor Amirah Yaakub

Nor Amirah Yaakub

Pembantu Tadbir
Unit Kuliah
nor.amirah@uum.edu.my
04 928 4641
Nur Sharida Hamidi

Nur Sharida Hamidi

Pembantu Tadbir
Unit Sarjana
nursharida@uum.edu.my
04 928 4628
Mohd Eswandi Abd Halim

Mohd Eswandi Abd Halim

Pembantu Tadbir
Unit Sarjana
Ko-K / Modul
eswandi@uum.edu.my
04 928 4630
Mohd Shah Rizal Md. Akhir

Mohd Shah Rizal Md. Akhir

Pembantu Tadbir
Unit Kerjasama dan APEL
mdshahrizal@uum.edu.my
04 928 4634
Mohd Shahir Mohd Zahari

Mohd Shahir Mohd Zahari

Pembantu Tadbir
Unit Kerjasama dan APEL
mshahir@uum.edu.my
04 928 4634
Noorfarahin Abd Rahman

Noorfarahin Abd Rahman

Pembantu Tadbir
Unit Pengurusan Kredit
noorfarahin@uum.edu.my
04 928 4644
Anis Afifah Asmady

Anis Afifah Asmady

Pembantu Tadbir
Khidmat Pelanggan
anisafifah@uum.edu.my
04 928 4641
Mohamad Syafiq Abd Ghani

Mohamad Syafiq Abd Ghani

Pembantu Am Pejabat
04 928 4641

 

Find the last offers by SkyBet at www.bettingy.com BettingY.com Bonuses