Unit

 

UNIT KEMASUKAN DAN REKOD PROGRAM PENDIDIKAN JARAK JAUH (PJJ)

Nurlaila Sabbikin

Pegawai Pentadbiran

nurlaila@uum.edu.my

04 928 4616

Nur Syuhada Nasrudin

Pembantu Tadbir

nursyuhada@uum.edu.my

04 928 4624

Nur Shyhirah Jamalodin

Pembantu Tadbir

nurshyahirah@uum.edu.my

04 928 4628

Putera Mohamad Farid Zulkifly

Pembantu Tadbir

Putera.mdfarid@uum.edu.my

04 928 4634

 

UNIT PENGKULIAHAN DAN MODUL PROGRAM PENDIDIKAN JARAK JAUH (PJJ)

Husnul Khatimah Azmi

Pegawai Pentadbiran

husnul@uum.edu.my

04 928 4615

Aunie Syamimie Chin

Pembantu Tadbir

Unit Kuliah & Modul

aunie@uum.edu.my

04 928 4628

Mohamad Asri Saleh

Pembantu Tadbir

mohamadasri@uum.edu.my

04 928 4628

Nur Amani A Rahim

Pembantu Tadbir

nuramani@uum.edu.my

04-9284630

 

UNIT PEPERIKSAAN/PRAKTIKUM/PENGIJAZAHAN PROGRAM PENDIDIKAN JARAK JAUH (PJJ)


Suhaila Osman Kamil

Pegawai Pentadbiran

ila@uum.edu.my

04 928 4619

Nurul Syahirah Takiyuddin

nurul_syerah@uum.edu.my

04 928 4630

Muhammad Nur Ikhwan Yahya

Pembantu Tadbir

nurikhwan@uum.edu.my

04 928 4630

Mohd Eswandi Abd Halim

Pembantu Tadbir

Unit Peperiksaan

eswandi@uum.edu.my

04 928 4634

 

UNIT APEL/DIPLOMA EKSEKUTIF/UNIT KERJASAMA

Siti Noreen Annuar Lim

Pegawai Pentadbiran

Unit APEL/Diploma Eksekutif
sitinoreen@uum.edu.my

04 928 4619

Mohd Shahir Mohd Zahari

Pembantu Tadbir

mshahir@uum.edu.my

04 928 4625

Mohd Shah Rizal Md. Akhir

Pembantu Tadbir

mdshahrizal@uum.edu.my

04 928 4625

 

UNIT KEWANGAN

Fatimah Sam Rejab

Pembantu Kewangan

fatimahsam@uum.edu.my

04 928 4614

Nur Qamariah Yusop

Pembantu Kewangan

qamariah@uum.edu.my

04 928 4626

Nurul Izzaty Abu Bakar

Pembantu Kewangan

izzaty@uum.edu.my

04 928 4614

 

UNIT SARJANA

Muhamad Farhan Abd Karim

Pegawai Pentadbiran

mdfarhan@uum.edu.my

04 928 4603

Nur Sharida Hamidi

Pembantu Tadbir

nursharida@uum.edu.my

04 928 4628

 

UNIT TEKNOLOGI MAKLUMAT

Muhammad Sufian Mohd Noor

Pegawai Pentadbiran

md.sufian@uum.edu.my

04 928 4603

Find the last offers by SkyBet at www.bettingy.com BettingY.com Bonuses